Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Угода користувача

1. Загальні положення
1.1. Ця угода, є офіційною пропозицією Інтернет-магазину HARRIS.com.ua, який має адресу в мережі інтернет https://harris.com.ua, далі по тексту - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів через Інтернет-магазин, далі за текстом - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://harris.com.ua», далі за текстом - «Інтернет-сайт».
1.2. Моментом повного й безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

2. Інформація про товар
2.1. Товар представлений у каталозі Інтернет-магазину через фото-зразки, є оригінальною продукцією.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару. 
2.3. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.4. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Товар і порядок придбання товарів
3.1. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості передачі кольору пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар описи й характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Оновлення інформації на Сайті здійснюється щоденно.
3.2. Замовлення може бути оформлене Покупцем самостійно через кошик сайту або за допомогою менеджера.
3.3. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину.
3.4. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця по телефону або надіславши відповідне повідомлення по електронній пошті, або іншим способом.
3.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його аналогічним товаром, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
3.6. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем. 
3.7. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про розрахункову дату доставки шляхом дзвінка підтвердження на телефон, вказаний Покупцем в замовленні. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

4. Ціна та порядок оплати
4.1. Ціна Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів. Залежно від обраного типу доставки в момент оформлення замовлення на Сайті, її Вартість може бути як вказана та врахована в Замовленні так і ні.
4.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару. 
4.3. Оплата Замовлення здійснюється в національній валюті України (гривня).
4.4. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами справжнього Договору Інтернет-магазину.
4.5. До моменту зарахування грошових коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення.
4.6. Видача та відправка Товарів Покупцю здійснюється після повної оплати вартості Замовлення.

5. Якість продукції та гарантія
5.1. Продавець не несе відповідальність за якість і комплектність продукції, якщо псування продукції сталася з вини Перевізника або Кур'єра.
5.2. Продавець не несе відповідальність за якість продукції, якщо псування продукції сталася з вини Покупця, а також коли останній використовує товар не за призначенням.

6. Доставка та передача товару Покупцю
6.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єром по Полтаві та компанією Нова Пошта по території України.
6.2. Відправка замовленого товару по Україні здійснюється протягом 1-3 робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем.
6.3. Покупець у присутності кур'єра Інтернет-магазину здійснює приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.
6.4. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).
6.5. Доставка продукції по Полтаві здійснюється із залученням третьої сторони - Кур'єра. Вартість Послуг Кур'єра оплачується Покупцем окремо.
6.6. При відмові Покупця від товару належної якості або від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину, пов'язані із доставкою замовлення.
6.7. Термін доставки замовлення залежить від Перевізника і становить 1-7 діб, в залежності від адреси та назви населеного пункту.

7. Порядок повернення товару
7.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
7.2. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних із доставкою товару Покупцю.
7.3. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Покупцем в момент доставки Товару.
7.4. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку та/або накладній. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, визнається отримання Покупцем Товару в належному стані - без будь-яких механічних та інших пошкоджень і в повній комплектності.
7.5. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або готівкою в залежності від способу оплати Замовлення.

8. Відповідальність
8.1. Продавець не несе відповідальність за вибір Покупцем Товару і оформлення Покупцем Замовлення, він лише гарантує відповідність замовлених позицій. 
8.2. Продавець не несе відповідальність за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам.
8.3. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення.
8.4. Продавець не несе відповідальність за протиправні незаконні дії третіх осіб.
8.5. Покупець несе відповідальність за достовірність, зазначеної при оформленні Замовлення, інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення й подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних.

9. Права, обов'язки та конфіденційність
9.1. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через інтернет.
9.2. Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет-магазину (відправлення повідомлення Покупцю про виконання замовлення, відправки рекламних повідомлень і т.д.).
9.3. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: розташовувати персональні дані в бази даних Покупців (без додаткового повідомлення Покупця про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (за мірою необхідності). Покупець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).
9.4. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши її на поштову або електронну адресу.
9.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких суперечностей виключно шляхом переговорів.