Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Особиста інформація Клієнтів, зібрана при реєстрації (або будь-яким іншим способом) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб.

Які дані збираються

При добровільній реєстрації Ви відправляєте своє Ім'я та E-mail (можливо інші дані) через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail (та інші дані) для відправки вам листів, розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій цікавих саме для Вас. Ваші ім'я та e-mail (інші дані) не передаються третім особам, крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних, а також за запитом компетентного державного органу.

Як ці дані використовуються

На сайтах використовуються куки (Cookies) та дані про відвідувачів сервісів Yandex метрика й Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.
Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або сповіщував про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

Захист даних

Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку даних, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі й систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів і сторонніх організацій.
У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail.

Згода

Заповнюючи форму на нашому Сайті, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтесь з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:
1. Компаніям, працюючим від нашого ім'я: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого ім'я функції бізнес підтримки (виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів, управління інформаційними системами, доставка замовлень й тощо), в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути розкрита або частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором.
2. Дочірнім та спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії.
При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашому вибіру.
3. На спільно позиціонуючих або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції й заходи щодо просування товару на спільно позиціонуючих сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомлення про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.
4. При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв'язку з повним або частковим продажем або трансфером нашого підприємства або його активів. При продажу або трансфері бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надані нашою Компанією.
5. Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.  
6. З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам ми зобов'язуємося отримати Вашу явну згоду.
Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю видалена з нашої бази за Вашим запитом. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.
Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши її на електронну адресу.

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація Сайту інтернет-магазину відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.
Ні за яких обставин Адміністрація Сайту інтернет-магазину не буде нести відповідальність ні перед будь-якою стороною за будь-який прямий, непрямий, особливий або інший непрямий збиток в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних в Ваших інформаційних системах чи іншим чином, що виникли в зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрації буде явно повідомлено про можливість такого збитку.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб відносно Користувача.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені або опубліковані на Сайті.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами законодавства. Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання їм Сайту, оскільки цей Сайт не надає платних послуг.
Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з "Відмовою від відповідальності" та встановленими Правилами й приймаєте всю відповідальність, яка може бути покладена на Вас.